пн - пт:  з 09:00 до 17:00,
сб:  з 09:00 до 14:00 ,
нд:  вихідний

Олива для мототехніки

Олива для мотоциклів – як правильно обрати

Серед всього асортименту, котрим представлена олива для мототехніки, потрібно вибирати продукти надійних брендів. Консистенція суміші повинна бути достатньо рідкою і одночасно в’язкою, щоб забезпечити гарне змащення дрібних деталей двигуна під час екстремальної їзди. Олива для мотоцикла повинна підбиратися з урахуванням таких нюансів:

  • Тип двигуна (двотактний, чотиритактний);
  • об’єм камери згорання;
  • потужність двигуна;
  • гранична частота обертання колінчатого валу и т.п.

Мото олива для двотактних двигунів не потребує довгострокового терміну експлуатації, тому в її складі немає спеціальних стабілізуючих присадок. До появи роздільного мастила, продукт змішували з пальним. Цей метод виправдав себе, бо зберігав двигун мотоцикла в чистоті та забезпечував малу димчастість під час згорання. Враховуючи ці особливості, для техніки із 2Т мотором не слід купувати мінеральну оливу. Краще обрати продукт на синтетичній основі, котрий відповідає високим стандартам якості.

У чотирьох тактних двигунах змазка постійно циркулює під час всього інтервалу між замінами. Тому мото олива 4Т повинна містити в своєму складі стабілізуючі в’язкість компоненти та миючі присадки. Для більшості мотоциклетних двигунів мастило являється повноцінним теплоносієм, працюючим в системі повітряно-масляного охолодження.

Умови роботи оливи та навантаження на неї сильно відрізняються в залежності від моделі мотоцикла. Якщо на агрегаті встановлений двигун з системою водяного охолодження, можна купувати мото оливу по складу та характеристикам наближену до автомобільних мастил. У високооборотних моторах, де під час руху суміші змазки нагріваються до критичних температур, використовуються продукти з рекомендованим виробником транспортного засобу рівнем в’язкості. Окрім цього показника часто вказується з якою періодичністю повинно змінюватися мастило.

Мотоцикл – це техніка сезонного використання. Щоб він став надійним супутником господаря, необхідна якісна мото олива. Купити якісні масла для різних видів двигунів можна на сайті інтернет магазину “Grease”. Для надійної роботи техніки рекомендується змінювати оливу на початку сезону. Адже масло, яке постояло в картері кілька місяців, навіть за умови мінімального пробігу, втрачає свої експлуатаційні властивості.


Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Поле Пароль обов'язкове.
Введіть правильне ім'я довжиною мінімум 1 символ
Введіть правильне прізвище довжиною мінімум 1 символ
Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Пароль повинен містити мінімум 8 символів та бути підтвердженим.
Пароль та підтвердження повинні співпадати.