пн - пт:  з 09:00 до 17:00,
сб:  з 09:00 до 14:00 ,
нд:  вихідний

Кожний власник автомобіля мріє про те, щоб його автомобіль був завжди чистим і доглянутим. Підтримувати такий стан авто допомагають спеціальні шампуні. Важливо правильно підбирати автомобільний шампунь, щоб він був стійким, ефективним і абсолютно безпечним.

Всі автомобільні шампуні діляться на дві категорії:

  • Для ручної мийки.
  • Для безконтактної автомийки.

Шампуні для ручної мийки призначені для безпосереднього миття поверхні автомобіля за допомогою губок чи серветок з відповідною речовиною. В свою чергу вони також поділяються на звичайні шампуні та на автошампунь з воском. Найчастіше даний вид використовується для миття автомобіля власноруч. Наносити шампунь дозволяється на метал, котрий вже охолов і в жодному разі не можна допускати висихання шампуню. 

Засоби для ручної мийки в рази дешевші, на відміну від засобів для автомийки, однак вони менше піняться, тому у використанні потрібна більша кількість. Шампуні для безконтактної мийки в своєму складі, зазвичай, містять багато компонентів і не потребують серветок чи губок. В теплу пору року краще обирати шампунь, який не містить більше двох компонентів, а от для виведення складних плям, таких як смола, мастило чи бензин, необхідний шампунь із суперконцентратом. На поверхні засіб повинен знаходитись 3-5 хвилини. Для безконтактної мийки використовують апарат високого тиску.

Всі шампуні, незалежно, від виду, випускаються у вигляді готового продукту чи концентрату. Виготовляються вони на основі лугів з додаванням ароматизаторів і мають нейтральний рН баланс, тому не є шкідливими для шкіри рук.

Автомобільні шампуні допомагають автомобілістам і мають такі переваги:

  • Не містять агресивних складників, які могли б псувати покриття.
  • Можна розводити у воді будь-якої температури.
  • Швидко і легко змиваються.
  • Захищають покриття автомобіля від перепадів температури.
  • Не залишають плям і розводів.
  • Екологічно безпечні для навколишнього середовища.

Автомобільні шампуні гарно піняться, створюючи полімерну плівку, завдяки якій кузов автомобіля отримує стійкий блиск. Також ними можна мити вікна, диски коліс і всі пластикові елементи. Проте, якщо обрати шампунь сумнівної якості, то можна отримати потемніння фарби кузова, а при змиванні шампуню - подряпини. Крім того неякісні шампуні часто погано піняться.

В нашому магазині Ви можете купити шампунь для авто, який відповідатиме усім Вашим побажанням. Ми пропонуємо шампунь для автомийки, ціна якого нижча, ніж у конкурентів, а також великий асортимент автомобільних шампунів, які допоможуть максимально очистити ваш автомобіль.

Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Поле Пароль обов'язкове.
Введіть правильне ім'я довжиною мінімум 1 символ
Введіть правильне прізвище довжиною мінімум 1 символ
Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Пароль повинен містити мінімум 8 символів та бути підтвердженим.
Пароль та підтвердження повинні співпадати.