пн - пт:  з 09:00 до 17:00,
сб:  з 09:00 до 14:00 ,
нд:  вихідний

Акумулятори грузові

Вантажний акумулятор — один з найважливіших елементів електричного обладнання авто. Його вибору слід приділити особливу увагу, враховуючи особливості роботи таких машин. На відміну від легкових автомобілів або мотоциклів, вони мають більший розмір і потужність, вище експлуатаційні показники. Часто це комерційні транспортні засоби, які вимагають великих потужностей в роботі.

Так, вантажні акумулятори повинні відповідати високим вимогам. Важливо, щоб вони мали:

підвищені показники холодного пуску;

високу стійкість до вібрацій;

велику ємність;

значну стійкість до циклів розрядки / зарядки.

Сучасні АКБ виготовляються зі спеціальних сплавів за новітніми технологіями, що забезпечує їх міцну конструкцію, менший рівень витрачання води, високу стійкість до корозійних процесів, низький саморозряд. На відміну від старих моделей вони можуть служити п'ятиріччя без якихось особливих проблем.

Купити сучасні якісні АКБ для вантажівок і автобусів за доступною ціною можна у нас. Ми пропонуємо великий асортимент і можливість доставки по всій Україні. Жителі Києва можуть забрати замовлення самостійно з пункту самовивозу.

Що вплине на вибір акб для вантажівки

В сучасний час високих технологій ми активно використовуємо автомашини в різних цілях. Це і транспортування товарів, і прибирання великих територій міста, і перевезення різних вантажів, у тому числі й будматеріалів.

Всі ці дії можливо здійснити тільки за однієї умови: справжній роботі вантажівок. Що ж є гарантією? Звичайно ж, це його основна складова - акумулятор на вантажний автомобіль.

Якщо Ви хочете забезпечити високу працездатність машини, Вам необхідно задуматися над придбанням батареї підвищеної ємності.

Сучасні вантажні акумулятори можуть прослужити довше. За рахунок чого виробники домоглися такого результату? Сьогодні АКБ для вантажних автомобілів проводиться з пластин особливих сплавів, для роботи яких необхідно менше дистильованої води, що і є гарантією збільшення терміну служби.

Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Поле Пароль обов'язкове.
Введіть правильне ім'я довжиною мінімум 1 символ
Введіть правильне прізвище довжиною мінімум 1 символ
Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Пароль повинен містити мінімум 8 символів та бути підтвердженим.
Пароль та підтвердження повинні співпадати.