пн - пт:  з 09:00 до 17:00,
сб:  з 09:00 до 14:00 ,
нд:  вихідний
236,92 грн.
Товар відсутній
143,00 грн.
Товар відсутній
316,00 грн.
Товар відсутній
200,00 грн.
Товар відсутній

Система змащування двигуна автомобіля передбачає перебування моторного мастила в агресивних умовах. Від значної температури та взаємодії з газами, які продукує згоріла паливна суміш, змащувальна рідина виділяє осад та формує вуглецеві нагари на прихованих складових мотору. Нівелювати можливу шкоду від подібного забруднення здатна промивна олива, яка є обов’язковим елементом проведення технічного обслуговування на брендованних СТО. Використання подібної промивки показане у всіх випадках заміни мастила в моторі, незалежно від класу та ціни використовуваної оливи.

Промивна олива здатна збільшити ресурс роботи силового агрегату

Рідина для промивання виконує одразу декілька функцій: видаляє залишки оливи, які не змогли витекти при відкручуванні пробки на піддоні, розчиняє накипи та нагари, змиває бруд та прочищає маслопроводи. Як наслідок нова моторна олива потрапляє в чисте середовище, я якому не має травмуючих для деталей двигуна утворень. А це є гарантією того, що змащування буде проходити в нормальному режимі, а деталі не будуть швидко зношуватись. Виходить, що промивна олива, ціна якої неспівставна з ціною ремонту силового агрегату, може відчутно продовжити термін життя «серця» авто.

Промивку обов’язково потрібно використовувати, якщо :

  • на щупі візуально помітне значне забруднення мастила в двигуні;
  • мотор має великий ресурс напрацювання;
  • буде проведена заміна на оливу іншого типу, марки чи характеристик;
  • існує проблема з показниками тиску в системі змащування;
  • великий проміжок між замінами моторного мастила;
  • автомобіль експлуатувався на пальному низької якості.

Промивки, як і мастила, бувають зробленими з різних компонентів. Розрізняють мінеральні, напівсинтетичні та синтетичні різновиди. Найчастіше для очищення використовуються оливи першого, найдешевшого типу. Виробник використовує в якості бази мінеральну оливу та насичує її присадками, що здатні розчиняти сажу, накип, пісок чи солі металів. Така промивка є дешевшою, за аналог з синтетичного мастила, а їх функціональність - співставна. Щодо типу силового агрегату, то існують універсальні суміші. В цьому випадку промивна олива для дизельного двигуна підходить також і для бензинового. 

Алгоритм проведення обслуговування авто з використанням промивки є досить простим. Спочатку зливається мастило з двигуна, потім заливається промивна олива, купити яку можна на нашому сайті, далі двигун на протязі чверті години працює на холостих обертах, після цього промивку зливають та заливають чисту моторну оливу.


Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Поле Пароль обов'язкове.
Введіть правильне ім'я довжиною мінімум 1 символ
Введіть правильне прізвище довжиною мінімум 1 символ
Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Пароль повинен містити мінімум 8 символів та бути підтвердженим.
Пароль та підтвердження повинні співпадати.