пн - пт:  з 09:00 до 17:00,
сб:  з 09:00 до 14:00 ,
нд:  вихідний

Сучасний клей автомобільний представлений рідкою прокладкою, що служить для обробки швів і з'єднання окремих деталей. Його роль полягає в запобіганні витоку речовин і проникненню у з'єднання будь-яких сторонніх предметів. Надійні герметики служать при ремонті транспортних засобів одним з незамінних елементів, адже даний компонент є запорукою тривалої служби авто і мінімізації кількості його поломок. Фахівці grease.com.ua пропонують всім бажаючим вибрати герметики від різних виробників, зробивши свій автомобіль більш комфортним!

Про основні особливості та переваги герметика для авто

В асортименті є герметики для автомобіля у різних варіаціях, які виготовляють за допомогою різноманітних матеріалів. Кожен з товарів здатний до створення міцного і гнучкого покриття, яке може забезпечити герметизацію швів та інших з'єднань. При виборі відповідного клею, необхідно вивчити призначення всіх окремих типів даного продукту, або звернутися за допомогою до професійного консультанта.

Залежно від матеріалу виготовлення, герметики можуть бути анаеробними, смоляними і силіконовими. Перший варіант характеризується високою заповнюваністю і здатністю до покриття стику, що має ширину в 6-8 мм. У той же час, анаеробний герметик ефективний для простору з шириною до 5 мм. Автомобільні герметики розрізняються і по призначенню, окремі категорії асортименту представлені клеєм для кузова, люків, скла.

Крім цього, продукція класифікується на підставі рівня стійкості проти різних температур, так як це впливає на ряд її експлуатаційних особливостей. Аматорські герметики мають меншу розфасовку і зручний дозатор, вони не вимагають застосування додаткових інструментів при роботі. Професійні герметики використовуються тільки за участю спеціального пістолета.

Переваги рішення купити герметик для авто полягають у:

  • міцності і гнучкості матеріалу;
  • надійності і довговічності служби;
  • якісному заповненні стиків.

Варто відзначити, що перед нанесенням герметика поверхня повинна бути добре очищена від бруду, фарби, іржі і знежирена. Перед з'єднанням деталей, що склеюються, клей наноситься тільки на одну з них, а після його підсихання деталі можна з'єднати. Через 10-20 хвилин деталі можуть бути остаточно скріплені.

Звернувшись в інтернет-магазин, можна не сумніватися в тому, що на автомобільний герметик ціна буде найвигіднішою! Покупець завжди може розраховувати на кваліфіковану консультацію і доставку товару в найкоротший термін. Разом з фахівцями можливо зробити свою машину ще більш безпечною та красивою.

Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Поле Пароль обов'язкове.
Введіть правильне ім'я довжиною мінімум 1 символ
Введіть правильне прізвище довжиною мінімум 1 символ
Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Пароль повинен містити мінімум 8 символів та бути підтвердженим.
Пароль та підтвердження повинні співпадати.