пн - пт:  з 09:00 до 17:00,
сб:  з 09:00 до 14:00 ,
нд:  вихідний

Для підвищення ефективності робочих систем автомобіля використовуються різні присадки в паливо і оливу. Вони захищають від перегріву, корозії, зносу, утворення накипу. Застосування присадок очищають систему від гару, найдрібніших металевих частинок тощо.

Присадки для автомобіля. Їх функції і види

За своїм функціоналом, присадки поділяються на такі види:

  • в'язкісні;
  • протизносні;
  • антиокислювальні;
  • детергенти (миючі);
  • дисперсанти;
  • антикорозійні;
  • антифризні;
  • протипінні;
  • протизадирні.

В'язкісні

Додаються в масла з метою зміни робочого температурного режиму – зниження температури застигання або підвищення температури плавлення. Застосовуються при використанні автотранспорту в умовах низьких або високих температур навколишнього середовища.

Протизносні

Збільшують мастильні властивості оливи. На змазаних поверхнях, за участю присадок, утворюється захисна плівка, яка знижує тертя металевих поверхонь.

Антиокислювальні

Усувають або уповільнюють окислювальні процеси в оліях. Подовжують термін використання мастильного матеріалу без втрати ним своїх якостей.

Детергенти

Використовуються для захисту і очищення систем, що піддаються найбільшому прогріванню, від накипу і відкладень мікрочастинок, що можуть призвести до передчасного зносу і поломки.

Дисперсанти

Використовуються для захисту і очищення систем, які не нагріваються, від щільних утворень, що можуть призвести до передчасного зносу і поломки.

Антикорозійні

Захищають металеві частини системи від можливості розвитку корозійних процесів.

Антифризні

Використовуються при водінні авто в умовах низьких температур. Їх застосування зберігає плинність олив.

Протипінні

Застосовуються для запобігання хімічних реакцій від змішування масел і інших присадок, що можуть призвести до піноутворення.

Протизадирні

Призначені для зниження крутного моменту тертя. Отримана економія зусиль підвищує ефективність роботи колінвалів, коробки передач, гальм тощо.

Ефективність і затребуваність присадок

Широкий асортимент добавок в олії і паливо – присадки для авто, що працюють на бензині, присадки для дизеля, – продовжують життя двигуну та елементам, які працюють під високим навантаженням в екстремальних умовах. Продовжують життя автомобілю.

Купити присадку в двигун – це знизити шанси на значні непередбачені витрати на ремонт. Це забезпечити комфорт і безпеку кожної поїздки.

Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Поле Пароль обов'язкове.
Введіть правильне ім'я довжиною мінімум 1 символ
Введіть правильне прізвище довжиною мінімум 1 символ
Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Пароль повинен містити мінімум 8 символів та бути підтвердженим.
Пароль та підтвердження повинні співпадати.