пн - пт:  з 09:00 до 17:00,
сб:  з 09:00 до 14:00 ,
нд:  вихідний

Акумулятори

Потреба придбати автомобільний акумулятор рано чи пізно стає актуальною для будь-якого автовласника. Обираючи цю запчастину, важливо звернути увагу на те, що розміри корпусу, які б відповідали вашому авто, - не єдиний критерій для вибору. Габарити – це один із багатьох параметрів, які слід враховувати вибираючи акумулятор.

Мото акумулятор: як обирати?

Критерії підбору акумуляторів такі:

  1. Бренд: торгова марка, яка гарно себе зарекомендувала і має хороші відгуки. Це може бути як вітчизняний бренд, так і закордонний. Беремо до уваги, що друга група буде мати вищу ціну.
  2. Ємність, яка може сягати від 50 А/г до 225 А/г тощо.
  3. Напруга, а відповідно – потужність.
  4. Полярність (лівий, правий) – клеми можуть бути плюсовими і з права, а в інших випадках – зліва. Це залежить від боку АКБ, яким він підключається в гніздо і з якого до нього підходять силові дроти авто. Різновиди бувають і у клем.
  5. Пусковий струм, що має бути в діапазоні від 480 А до 1500 А тощо.
  6. Тип корпусу – так звана геометрія, тобто типорозмір: європейський, азіатський і американський тип. Найпопулярніші - "європейці", для яких характерні габарити 242 × 175 × 190 мм.
  7. Кріплення – верхнє (довгими шпильками і найпростішою планкою або рамкою, що розміщується на верхній кришці батареї), і нижнє (за допомогою пластини). Зауважте: цей виступ є на корпусі не завжди.

Ці параметри важливі для всіх акумуляторів. Таким чином можна вибрати акумулятор для вантажівки, до прикладу.

Рекомендації спеціалістів

Особливо варто зважати на ємність (в ампер-годинах) і пусковий струм (в амперах). Обирати АКБ "по ампер-годинах" – неправильно: за умови однакової ємності, припустимо 60 Аг, у різних батарей пусковий струм може складати від 480А (EN) до 600А (EN). Різниця може складати до 20%!

Тож вдалих придбань – і з вітерцем!

Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Поле Пароль обов'язкове.
Введіть правильне ім'я довжиною мінімум 1 символ
Введіть правильне прізвище довжиною мінімум 1 символ
Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Пароль повинен містити мінімум 8 символів та бути підтвердженим.
Пароль та підтвердження повинні співпадати.