пн - пт:  з 09:00 до 17:00,
сб:  з 09:00 до 14:00 ,
нд:  вихідний

Коробка передач потребує змащення не менше, ніж двигун автомобіля. Для цих цілей використовується трансмісійна олива, яка відрізняється від рідин, призначених для мотору. Правда, завдання оливи для коробки передач такі ж, як і моторної:

  • зниження тертя частин агрегату;
  • відведення тепла і охолодження;
  • покриття захисною плівкою і продовження терміну експлуатації.

Заміна її проводиться регулярно, можна це зробити на СТО, а можна і самостійно, головне придбати якісну продукцію.

Великий вибір трансмісійних олив високої якості за низькою ціною

Якщо необхідна трансмісійна олива купити її можна в нашому магазині. Вибір залежить від моделі транспортного засобу, типу КПП (автомат, механіка, робот) і якості самого масла. Перед покупкою краще проконсультуватися з експертами, але і консультанти також можуть порекомендувати той чи інший товар, виходячи з потреб клієнта. Ще один важливий фактор - пора року. Для літнього сезону підійде масло густе з високою в'язкістю. Для зими необхідно навпаки, менше густоти і в'язкості.

У нас знайдеться рідина для будь-якого сезону і цілорічного використання. Також представлена продукція кращих виробників, оскільки ми дбаємо про правильну експлуатацію авто наших клієнтів. І ще дуже важливий момент, в асортименті оливи, виготовлені з різних основ:

  • мінеральні;
  • синтетичні;
  • напівсинтетичні.

Для підвищення характеристик мастила, використовуються різні присадки (хлор, сірка, дисульфід та ін.). Завдяки їм, у рідини підвищується антикорозійний вплив, вона довше зберігається, витримує високі робочі температури.

Відразу варто сказати, що найбільш популярною є напівсинтетична трансмісійна олива, адже вона відрізняється високими технічними характеристиками і не настільки дорога, як синтетика. До того ж, вона підходить для будь-яких коробок передач. Міняти рідину рекомендується після 50 тис.км пробігу, але ця цифра залежить тільки від конкретних умов експлуатації транспортного засобу. Рекомендуємо купити у нас кілька пляшок, щоб не турбуватися в разі необхідності термінової заміни.

Порадує цінова політика магазину, оскільки на якісну трансмісійну оливу ціна одна з найнижчих в Україні. До того ж, оптовим і постійним клієнтам пропонуються знижки, що зробить покупку ще більш вигідною. Наші масла зустрічаються не тільки в гаражах звичайних автовласників, але і на багатьох СТО, автомийках, автобазах і т.д. Подбайте про трансмісію, адже вона мозок будь-якого автомобіля.

Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Поле Пароль обов'язкове.
Введіть правильне ім'я довжиною мінімум 1 символ
Введіть правильне прізвище довжиною мінімум 1 символ
Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Пароль повинен містити мінімум 8 символів та бути підтвердженим.
Пароль та підтвердження повинні співпадати.