пн - пт:  з 09:00 до 17:00,
сб:  з 09:00 до 14:00 ,
нд:  вихідний

Фільтр салону

Якщо повітряний фільтр називають легкими автомобіля, то фільтр салону - це легкі пасажирів. Від його нормальної роботи залежить самопочуття і комфорт тих, хто знаходиться у середині автомобіля.

Різновиди фільтрів салону для авто

Відомо 2 основні види даної продукції: протипилові і вугільні моделі. Перші зовні мають вигляд прямокутника з целюлозного або синтетичного гофрованого волокна, складеного гармошкою. Вони здатні вловлювати пил, частки сажі та гуми, пилок рослин, запахи летючих сполук. Якщо фільтруюче волокно оброблене хлором, то воно здатне протистояти також окремим видам бактерій. Крім цього, синтетичне волокно притягує дрібні частинки завдяки електростатичній напрузі.

Вугільні фільтруючі елементи - це продукт подальшого розвитку протипилових. Вони складаються з кількох шарів волокна та формованого вугілля - чудового сорбенту, який здатний затримувати найдрібніші (до 1 мкм) частинки. В першу чергу йдеться про небезпечні з'єднання окисів азоту, сірки, а також речовини бензольної та фенольної груп. Більшість з цих сполук є канцерогенами. При їх з'єднанні з вугіллям відбувається абсорбція - захоплення шкідливих речовин з їхньою частковою нейтралізацією. Кращим сорбентом вважають кокосове вугілля, яке застосовує ряд світових виробників.

Деякі автомобілі оснащуються повітряними фільтрами, які складаються з 2-х частин, що зумовлено економією корисного простору. Таку особливість необхідно враховувати при виборі. Переваги подібних моделей у тому, що їх заміну легше проводити, ніж цілісних. Пару невеликих частин вийняти і правильно встановити зручніше, ніж одну велику.

Висновок

Щоб фільтр салону купити безпомилково, найкраще підбирати його по vin-коду авто. Це виключить помилку, навіть якщо купувати неоригінальну продукцію. Другий варіант - підбір по марці, кузову і року випуску. Третя можливість - співвідношення коду оригінальної моделі фільтра зі специфікаціями провідних виробників.

Будь-які незрозумілі питання найкраще прояснять менеджери або консультанти магазину.

Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Поле Пароль обов'язкове.
Введіть правильне ім'я довжиною мінімум 1 символ
Введіть правильне прізвище довжиною мінімум 1 символ
Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Пароль повинен містити мінімум 8 символів та бути підтвердженим.
Пароль та підтвердження повинні співпадати.