пн - пт:  з 09:00 до 17:00,
сб:  з 09:00 до 14:00 ,
нд:  вихідний

Повітряний фільтр

Повітряний фільтр - це пристрій, що очищає повітря, яке потрапляє до двигуна автомобіля і необхідне для процесу згоряння палива. Таким чином, усі домішки у повітрі позначаються на стані мотора.

Різновиди фільтрів повітряних для авто

Матеріали

Природного походження (папір). Недоліки: частки бруду затримуються лише на фільтруючій поверхні. Це знижує поглинаючу здатність і період експлуатації виробу, який доводиться часто міняти.

Структури з волокон штучного походження (неткані матеріали). На відміну від паперових фільтрів такі елементи затримують частки бруду по всій своїй товщині.

Форма

1. Круглий (кільцевий). Це примірники старого зразка, які встановлюються на бензинові карбюраторні двигуни. Недоліки: низька ефективність фільтрації через малу площу фільтрації; займають багато місця під капотом.

2. Панельний (каркасний або безкаркасний). Цей найпоширеніший повітряний фільтр купити можна повсюдно. Його встановлюють в бензинові інжекторні і дизельні двигуни. Поєднує в собі наступні переваги: міцність, компактність, велика фільтруюча площа, простота експлуатації.

3. Циліндричний. Такі екземпляри встановлюють на вантажний комерційний транспорт, а також на деякі моделі легкових автомобілів, оснащених дизельними двигунами.

Кількість ступенів фільтрації

Одна. У найпоширеніших випадках в якості фільтруючого елементу використовується лише один шар паперу, на який доводиться все навантаження. Це найбільш прості та доступні вироби.

Дві. Дана конструкція передбачає використання так званого передочищувача - синтетичного матеріалу, що розташований перед фільтруючим папером. Його завдання полягає в затримуванні великих частинок бруду. Зазвичай такі моделі встановлюють на автомобілі, що експлуатуються в складних умовах бездоріжжя або запилення.

Висновок

При виборі того чи іншого повітряного фільтра в першу чергу необхідно звертати увагу на його форму та геометричні розміри, щоб він однозначно підходив для вашого автомобіля. Бажано також купувати не паперові, а неткані вироби.

Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Поле Пароль обов'язкове.
Введіть правильне ім'я довжиною мінімум 1 символ
Введіть правильне прізвище довжиною мінімум 1 символ
Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Пароль повинен містити мінімум 8 символів та бути підтвердженим.
Пароль та підтвердження повинні співпадати.