пн - пт:  з 09:00 до 17:00,
сб:  з 09:00 до 14:00 ,
нд:  вихідний

Автозапчастини

Що треба знати водію про його авто? Автозапчастини для авто та їх строк дії.

Індустріалізація стала настільки звичайною річчю, що люди перестали звертати на неї увагу. розумний дім або телефон – це вже не розкіш, а буденність, авто самі себе пакують, а додатки на телефон оплачують рахунки, але безпека повинна бути на першому місті, особливо якщо діло доходить до руху на дорозі. Майже кожен другий має авто, але навіть не уявляє, що один несправний механізм може призвести до поганих наслідків.

Гальмові колодки – невід’ємна частина, вона не вимірюється у пройдених кілометрах або часі, їх стан можна виміряти лише у міліметрах товщини, через це жоден майстер не може сказати через скільки буде потрібна заміна.

Як зрозуміти, що автозапчастина вийшла з ладу?

  • Вібрація та шум
  • Биття дисків
  • Зниження рівня гальмівної рідини
  • Полегшення педалі

Як тільки з’являються перші ознаки несправності треба звернутися до автосервісу.

Свічки накалу треба міняти після 30 000 - 40 000 кілометрів пробігу, треба звертати увагу на колір утворилася кіптяви. Свічки накалу – це віддзеркалення двигуна.

Термостат та принцип його роботи. Як тільки мотор починає працювати, то термостат перекриває струм, тим самим термостат перекриває струм охолоджуючої рідини від мотора до радіатора і помпи. Антифриз крутиться тільки навколо циліндрів і головки блоку. Рідина нагрівається швидше, мотор теж, важливо слідкувати за тим, щоб термостат був справний.

Як що сталося несправність, треба одразу шукати майстра, щоб замінити автозапчастину?

Дефекти в авто – просто невелика неприємність, оскільки кожного дня щось може статися. Треба оцінювати свої сили, якщо не має знань та практики, то краще звернутися до спеціаліста, який з легкістю усунуть всі проблемі зв’язані з авто. У цієї медалі є ще одна сторона: господар може зробити все сам. В такому випадку краще робити без сторонньої допомоги, не кожен майстер зробить все добре, на даний час існує багато шахраїв.

Як не потрапити на підробку автозапчастини?

Треба бути максимально пильним! На сучасному ринку все більше підробок, тому автомобільні запчастини купити краще у перевірених постачальників. Бувають ситуації, коли майстерня попросту не має необхідної автозапчастини, в такому разі можна її знайти в інтернеті, щоб не чекати декілька тижнів. Можна перевірити відгуки та почитати досвід людей на сайтах відгуках, спочатку поспілкуватися з оператором на сайті, а потім робити висновок.

Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Поле Пароль обов'язкове.
Введіть правильне ім'я довжиною мінімум 1 символ
Введіть правильне прізвище довжиною мінімум 1 символ
Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Пароль повинен містити мінімум 8 символів та бути підтвердженим.
Пароль та підтвердження повинні співпадати.