пн - пт:  з 09:00 до 17:00,
сб:  з 09:00 до 14:00 ,
нд:  вихідний

Автомобільна олива

Автомобільні оливи та їх різновиди

Для того, щоб двигун та трансмісія автомобіля могли нормально працювати та виконувати свої функції, їм необхідна якісна автомобільна олива, купити яку ви можете на нашому сайті. Користуватись краще лише оригінальною продукцією відомих виробників, якість якої пройшла перевірку часом.

Якою буває автомобільна олива?

За типом виробництва моторні масла діляться на три види:

  • мінеральні масла​

Їх отримують з базових масел, вироблених безпосередньо з сирої нафти і потім збагачених хімічними присадками для поліпшення загальних характеристик.

Такі масла прекрасно підходять для щоденного використання в міських умовах або подорожей за місто, для водіїв зі спокійним стилем водіння.

  • Напівсинтетичні масла (або масла на синтетичній основі)

Являють собою суміш мінеральних масел і масел на синтетичній основі. Такі масла прекрасно підходять для використання в місті або їзди на високій швидкості на всіх типах автомобілів.

Масла даного виду стійкі до окислення і рекомендуються для застосування в екстремальних температурних умовах.

  • синтетичні масла

Дані масла виробляються за допомогою складного хімічного синтезу в лабораторних умовах, з використанням високоякісних присадок. Масло отримане таким способом має ряд переваг: високі характеристики в'язкості, ефективність в захисті двигуна, збільшені інтервали заміни, скорочення витрати палива.

Спеціальна ланцюгова олива потрібна механізмам, в конструкціях яких є ланцюги. А для двоколісного транспорту розроблені вилкові оливи, які потрібні для змащування вилок. Якщо у вас є мотоцикл, скутер чи велосипед з електричним двигуном, то для захисту вилки такого транспорту від корозії слід використовувати саме вилкову оливу.

Гідравлічна олива призначена для змащування деталей гідравлічної техніки, такої як:

  • підйомні крани різних моделей;
  • складська вантажна техніка;
  • підйомні платформи, котрі використовуються на будівництві, на складах і т. д.

Завдяки використанню гідравлічної оливи техніка буде служити довше та отримає надійний захист своїх деталей від корозії.

Автолюбителями використовується і трансмісійна автомобільна олива, ціна якої залежить в першу чергу від особливостей складу, цінової політики виробника, об'єму тари та деяких інших факторів. Трансмісійна олива призначена для захисту коробки передач, редуктора, рульового механізму та деяких інших елементів конструкції авто.

Для догляду за будь-яким транспортним засобом слід використовувати ту оливу, яку рекомендує його виробник. Якщо ж знайти її не вдається, то можна вибрати ту, яка має схожий склад та особливості застосування. Під час вибору ви можете скористатись допомогою консультантів нашого інтернет-магазину.


Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Поле Пароль обов'язкове.
Введіть правильне ім'я довжиною мінімум 1 символ
Введіть правильне прізвище довжиною мінімум 1 символ
Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Пароль повинен містити мінімум 8 символів та бути підтвердженим.
Пароль та підтвердження повинні співпадати.