пн - пт:  з 09:00 до 17:00,
сб:  з 09:00 до 14:00 ,
нд:  вихідний

Акумулятори легкові

Якщо ви вирішили купити акумулятор для легкового авто, то звичайно потрібно буде врахувати всі найдрібніші деталі, щоб не помилитися з покупкою.

1. Для початку потрібно буде звернути на такий показник, як ємність батареї. Звичайно ж у кожного автомобіля він різний і потрібно виходити саме з цих показників.

До речі, дана маркування завжди зазвичай вказується на корпусі акумулятора. Наприклад, якщо ви бачите такий знак, як "6CT-55", "6СТ-60", то це означає, що у даного пристрою ємність не більше 55-60 Aч.

2. Звертаємо увагу і на такий параметр, як "стартовий струм".

Саме такий показник виразно впливає на надходження енергії до стартера. Саме тому, дуже важливо, перед покупкою звернути увагу на клас вироби, а також його обсяг.

3. Обов'язково враховуємо розміри пристрою, а також тип підключення клем.

У наш час габарити акумуляторів вже давно мають стандартні розміри, які підходять практично в усі моделі машин. Але є один нюанс. Справа в тому, що деякі японські автомобілі мають відмінні роз'єми під установку батареї (у них вони йдуть вони вже і вище). Саме тому потрібно бути уважним і враховувати дану особливість.

Вибираємо хороший магазин, який зможе надати дійсно якісний товар.

1. У наш час, дуже часто можна зіткнутися з підробкою акумулятора. Саме тому потрібно вибирати того постачальника, який надати товар вищої якості.

2. Також необхідно буде враховувати цінову політику.

3. Зручність і економія часу.

У наш час дуже зручно користуватися інтернет-магазином. Справа в тому, що відвідуючи такий сайт, можна зробити покупку буквально в пару кліків. При цьому вам зможуть доставити покупку буквально до будинку, а ви що утворилося вільний час зможете витратити на себе.

Легкові акумулятори FORSE

Хотілося б порадити звернути увагу саме на представлену марку батареї.

Адже даний акумулятор має всі перераховані вище характеристики, а також відрізняється низькою ціновою категорією. При цьому, прослужать такі батареї досить довго, так як вони є Преміумом національного виробника ISTA (виготовляються за сучасними технологіями і мають збільшену ємність AKБ).

Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Поле Пароль обов'язкове.
Введіть правильне ім'я довжиною мінімум 1 символ
Введіть правильне прізвище довжиною мінімум 1 символ
Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Пароль повинен містити мінімум 8 символів та бути підтвердженим.
Пароль та підтвердження повинні співпадати.