пн - пт:  з 09:00 до 17:00,
сб:  з 09:00 до 14:00 ,
нд:  вихідний

Правильний вибір засобів догляду за автомобілем – гарантія його комфортної, тривалої та безпечної експлуатації. Асортимент, запропонований компаніями виробниками автомобільної хімії, дозволяє значно спростити життя сучасного автомобіліста.

Сучасні засоби для миття авто

Якісний і своєчасний догляд за автомобілем дозволяє уникнути багатьох проблем, пов'язаних з його ремонтом. Утримання в працездатному стані елементів ходової системи знижує їх знос, збільшує матеріально-технічний ресурс. Підтримка в чистоті кузову, салону, стекол і дзеркал – підвищує рівень комфорту і безпеки поїздки. Для полегшення всіх цих процесів існують спеціальні засоби.

Автохімія для миття авто включає:

  • засоби догляду за робочими системами автомобіля;
    • засоби промивання двигуна;
    • засіб промивання карбюратора;
    • засіб промивання системи охолодження тощо;
  • засоби догляду за кузовом;
  • засоби очищення салону;
  • засоби для стекол і дзеркал.

Засоби догляду за робочими системами автомобіля

Існуючий асортимент хімічних засобів дозволяє значно підвищити термін активної експлуатації двигуна, паливної, гальмівної системи, системи охолодження. Застосування спеціалізованих засобів очищає їх від накипу, гару, присутніх частинок металевого або іншого пилу, всього того, що знижує працездатність системи і прискорює її знос.

Засоби догляду за кузовом

Їх застосування не просто відновлює естетичний вигляд автомобіля, але і запобігає корозійним процесам. Розрізняють миючі засоби для повсякденного догляду і для очищення пошкоджених місць, з метою їх подальшої обробки захисним покриттям.

Засоби для стекол і дзеркал

Розрізняються засоби для заправки склоочисного пристрою і для ручного застосування. Застосування цих засобів не залишає розводів на стеклах, забезпечуючи якісний огляд водієві і пасажирам.

Засіб для чищення салону

Призначений для догляду за салоном автомобіля. Дозволяє швидко, з мінімальними зусиллями очистити автомобіль зсередини від різного виду забруднень.

Ефективність сучасної автохімії при вирішенні питань різної складності

Вибір засобів догляду за автомобілем широкий, здатний допомогти швидко і якісно вирішити питання будь-якої складності. Застосування всього цього асортименту, будь то очищувач паливної системи або засіб догляду за стеклами, продовжить життя важливим системам автомобіля, підвищить зручність і безпеку його водіння.

Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Поле Пароль обов'язкове.
Введіть правильне ім'я довжиною мінімум 1 символ
Введіть правильне прізвище довжиною мінімум 1 символ
Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Пароль повинен містити мінімум 8 символів та бути підтвердженим.
Пароль та підтвердження повинні співпадати.