пн - пт:  з 09:00 до 17:00,
сб:  з 09:00 до 14:00 ,
нд:  вихідний

Поліролі для автомобіля мають широку сферу застосування, від фінішного оздоблення, до незначних ремонтних робіт. Їх склад та форма випуску відрізняються великою різноманітністю.

Рідина - найбільш розповсюджений варіант. Рідкі поліролі добре розтікаються по поверхні кузова автомобіля, але при цьому матеріал витрачається не дуже економно. Найбільш ефективними вважаються рідини з високим вмістом силіконових добавок.

Паста - має кремоподібну консистенцію за рахунок таких складових, як віск і силікон. Вартість пастоподібних поліролей значно нижча ніж рідин та аерозолів в перерахунку на корисну площу, що обробляється. Така форма сприяє економії речовини, що дає додаткову економію. Згідно відгуків застосування кремоподібних поліролей практично не відрізняється від рідких. Тому їх часто купують для самостійного використання.

Тверді речовини - відносяться до професійних через доволі високу складність застосування. Можуть наноситися товстим шаром, що сприяє відновленню сильно пошкодженого лакофарбового покриття. Іноді тверда поліроль для авто від подряпин використовується при експрес ремонті, коли треба ізолювати пошкоджену ділянку від негативного впливу навколишнього середовища, зокрема вологи.

Аерозолі - досить ефективні та прості в застосуванні але відрізняються високими витратами.

Різновиди поліролей по складу

В нашому інтернет-магазині автолюбителі можуть купити поліроль для авто, що застосовується для обробки кузова, оптики, салону або шин. В залежності від застосування їх активними компонентами є віск, силікони, абразивні чи хімічні речовини:

Віск

Воскові поліролі є одними з найперших речовин, що застосовувались для надання кузову особливого блиску. Вони гарантують чудовий кінцевий результат, та мають доступну вартість. На жаль їх використання має один але досить відчутний недолік - недовговічність. Поліроль на основі воску з модифікаторами може протриматися до першої, максимум другої мийки;

Синтетичні речовини

В свою чергу синтетики діляться на наступні типи:

  • Полімерні;
  • Силіконові;
  • Засоби для чистки та відновлення.

Засоби для чистки та відновлення мають в своєму складі хімічні засоби та тонкі абразивні речовини призначені для видалення зовнішнього шару фарби, що окислилась. Саме окис ЛФМ надає зовнішньому вигляду автомобіля тьмяний відтінок. Слід відзначити, що поліроль для чистки та відновлення має певну специфікацію: для звичайних емалевих фарб, або лакофарбових покриттів типи металік. Після застосування цього засобу кузов автомобіля необхідно обов'язково додатково обробити захисною поліроллю.

Силіконові

По своїм експлуатаційним параметрам наближаються до воскових поліролей. Форма випуску - рідина. В залежності від виробника тара може комплектуватися розпилювачем. Відрізняються простим застосуванням, досить часто застосовують такий поліроль для салону авто. Слід відзначити, що для обробки шкіряних салонів та панелей приладів з деревини використовують тільки спеціальні засоби.

Полімерні

Відрізняються підвищеними захисними властивостями. Захищають кузов та шини автомобіля від негативного впливу сонця, дорожньої солі, пташиного посліду та інших агресивних речовин.

Абразивні

Використовуються в ремонтних роботах для зняття зовнішнього мікроскопічного шару лакового покриття.

Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Поле Пароль обов'язкове.
Введіть правильне ім'я довжиною мінімум 1 символ
Введіть правильне прізвище довжиною мінімум 1 символ
Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Пароль повинен містити мінімум 8 символів та бути підтвердженим.
Пароль та підтвердження повинні співпадати.