пн - пт:  з 09:00 до 17:00,
сб:  з 09:00 до 14:00 ,
нд:  вихідний

Шановні відвідувачі нашого сайту

Ми раді Вас вітати на сторінках нашого Інтернет магазину і готові запропонувати Вам широкий асортимент автотоварів – моторної оливи, мастил, хімії, фільтрів, запчастин, фарб та багато іншого за помірними цінами. Склад-магазин «Автомасла» заснований в листопаді 2000 року і з самого початку існування був зорієнтований на побудову довгострокових відносин з нашими клієнтами. Ведення діалогу з покупцями – це створення фундаменту для взаємовигідної допомоги та плідної співпраці для всіх суб’єктів спілкування. Двадцятирічний досвід роботи на ринку автотоварів центральної України створив професійну команду спеціалістів, яка завжди готова надати об’єктивну пораду всім нашим клієнтам.

Наш магазин цінує кожного клієнта і готовий запропонувати вигідні умови співпраці. Постійним покупцям пропонуємо знижки. Автомасла – Інтернет-магазин, який забезпечить потрібним асортиментом автотоварів не тільки кінцевого споживача, а й СТО, автомийки, фермерські господарства, автобази, підприємств різних сфер галузі. Ми є офіційними дилерами центрального регіону України таких торгових марок як: YUKO, WOLVER, TURBO PULS, ВАМП, ПОЛЮС, АЛЬТАІР, LUXE, АЛЯСКА, NEWTON, HG.

Асортимент товарів включає іноземні бренди CASTROL, MOBIL, TOTAL, ELF, ARAL, MANNOL, MOTUL, SHELL, MANN, WIX, ATAS, HG, ZIС, WD-40, HEPU, BOSH та інші. Повний перелік товарів Ви можете подивитись в каталогах нашого сайту.

Ми піклуємося про Ваш комфорт!

Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Поле Пароль обов'язкове.
Введіть правильне ім'я довжиною мінімум 1 символ
Введіть правильне прізвище довжиною мінімум 1 символ
Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Пароль повинен містити мінімум 8 символів та бути підтвердженим.
Пароль та підтвердження повинні співпадати.