пн - пт:  з 09:00 до 17:00,
сб:  з 09:00 до 14:00 ,
нд:  вихідний

Чисті вікна в автомобілі - це не тільки ознака хорошого автомобіліста, а й важлива умова для комфортної, а головне безпечної, поїздки. Саме тому так багато уваги приділяють догляду за вікнами автомобіля. Часто автовласники задаються питанням яку саме рідину вибрати для омивача, щоб не нашкодити автомобілю і собі.

Звичайну воду вже давно перестали використовувати у зв'язку з тим, що забиваються форсунки омивача через хімічну реакцію з водою. Використання спеціальної рідини є в рази безпечнішим і раціональнішим способом. Підбираючи якісну рідину для омивача варто пам'ятати, що в основному є два типа:

  • Зимова.
  • Літня.

Це має велике значення при виборі рідини.

Для літнього варіанта підходить стандартний засіб з низьким рівнем піни. Він продається у готовому вигляді або у вигляді концентрату, який потрібно розвести водою в певних пропорціях. Інколи можна використовувати і зимову рідину із зниженою концентрацією і зменшеною температурою замерзання. Даний вид рідини для омивачів має функцію кращого очищення, без відсутності солей і розводів.

Зимовий омивач вважається необхідною складовою в холодний період. Він має особливий склад, який не дозволяє рідині замерзнути, навіть, у сильні морози. Без цієї рідини може зламатись насос омивача від розширення води через замерзання, а знижені температури приводять до запотівання вікон, а це вже причина виникнення ДТП.

Автохімія створюється в основному на таких спиртах:

  • Метиловий.
  • Ізопропіловий.
  • Етиловий.

В окремих випадках додають речовини, такі як етиленгліколь, який знижує температуру замерзання. Однак подібні речовини не є безпечними і використовувати їх потрібно дуже обережно.

Також часто використовують і спеціальні присадки, завдяки яким нема жодних розводів, а вікна можна очистити практично моментально.

Вибираючи автомобільну рідину для омивача варто звернути увагу на бренд, бо виробники відомих фірм бережуть свою репутацію і продають тільки сертифікований товар. В такому випадку автомобіліст може завжди бути впевненим в чистоті вікон і якості товару.

На нашому сайті Ви можете переглянути великий асортимент автотоварів, переглянути омивач скла зимовий і купити рідину для миття скла.

Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Поле Пароль обов'язкове.
Введіть правильне ім'я довжиною мінімум 1 символ
Введіть правильне прізвище довжиною мінімум 1 символ
Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Пароль повинен містити мінімум 8 символів та бути підтвердженим.
Пароль та підтвердження повинні співпадати.