пн - пт:  з 09:00 до 17:00,
сб:  з 09:00 до 14:00 ,
нд:  вихідний

Ефективні в застосуванні лакофарбові матеріали для авто від надійних виробників

Відвідувачам спеціалізованого магазину пропонуються високоякісні лакофарбові матеріали для авто, в широкому асортименті представлена ​​продукція відомих брендів. Придбати відповідну фарбу і грунтовку Lider, емаль і реставраційний олівець Newton, розчинник ВАМП та інші товари можна за найбільш доступною вартості. Вибір колірного виконання провадиться з урахуванням конкретного застосування матеріалу.

Для забезпечення тривалого антикорозійного захисту металевих поверхонь ефективно використовується грунт автомобільний цинковий, що володіє хорошою стійкістю до дії бензину, масел, сольових розчинів та інших рідин. Даний матеріал є відмінною підставою для нанесення лакофарбового покриття. У тих місцях, де здійснюються кріплення, зварювання, свердління і різання, автомобільний грунт створює надійний захист.

На особливу увагу заслуговують аерозольні фарби автомобільні з максимально швидким висиханням. Зручними у використанні фарбами покриваються пластикові, дерев'яні та металеві підстави. Лакофарбова продукція LIDER стійка до вицвітання, завдяки цьому покриття зберігають привабливий зовнішній вигляд протягом тривалого терміну. Об'ємний каталог включає в себе різноманітні за кольором фарби на основі алкіду, один балон витрачається на 2 м2 поверхні.

Недорога автомобільна шпаклівка також поставляється з можливістю вибору оптимального варіанту. Залежно від області застосування матеріалу, можливо замовити:

  • шпаклівку, посилену скловолокном, призначену для виправлення навіть невеликих нерівностей;
  • металізовану шпаклівку, посилену алюмінієм. З її допомогою покриваються деталі, схильні до температурного впливу та сильної вібрації;
  • полегшену шпаклівку для багажника, капота або двері.

Численні споживачі також успішно користуються універсальною і фінішною шпаклівкою для поверхонь будь-яких типів.

Дрібні дефекти на металевих виробах усуваються за допомогою однокомпонентної нітрошпаклівки. Обробка пластику вимагає наявності спеціального складу матеріалу, оскільки пластмаси більш еластичні в порівнянні з металами. Використання дрібних частинок пластмаси в складі шпаклівки дозволяє приховати дефекти поверхні і запобігає появі тріщин.

Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Поле Пароль обов'язкове.
Введіть правильне ім'я довжиною мінімум 1 символ
Введіть правильне прізвище довжиною мінімум 1 символ
Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Пароль повинен містити мінімум 8 символів та бути підтвердженим.
Пароль та підтвердження повинні співпадати.