пн - пт:  з 09:00 до 17:00,
сб:  з 09:00 до 14:00 ,
нд:  вихідний

Паливний фільтр

Паливний фільтр – це невід'ємний елемент будь-якого автомобіля. Якби паливо не проходило крізь нього, то бруд (пил, іржа, вода) та інші сторонні елементи забивали б отвори паливної системи, призводячи до виходу її з ладу. З часом він стає бруднішим, засмічується, знижуючи здатність пропускати і очищати паливо. Фільтр паливний для авто потрібно обов'язково міняти!

Основні види

 Система фільтрації авто складається з 2-х ступенів очищення:

  1. Грубої - відсіваються великі фракції бруду, що потрапили в бензобак при заправці.

  2. Дрібної (встановлюється між паливним баком і двигуном авто) – в ній має відбуватися повне уловлювання найдрібніших частинок. За своєю конструкцією вони різні і залежать від палива, на якому працює двигун, випускають:
  • інжекторні;

  • дизельні фільтри.

Інжекторний – відсортовує частинки розміром до 5 - 10 мкм. Він повинен витримувати високий тиск в паливній системі  в 3 – 4 бар, а тому корпус має бути виконаним з високоміцних пластмас або ж з легкосплавних металів.

Паливні фільтри для авто з дизельними двигунами істотно відрізняються від бензинових. Вони повинні вміти фільтрувати вологу, оскільки в дизельному паливі вона часто присутня. Завдяки більшій щільності води, вона осідає на дно і виводиться з системи. Наступна особливість конструкції - в тому, що парафіни, які присутні в дизелі, при низькій температурі кристалізуються, тим самим можуть забити сам фільтр. Тому, в деяких дизельних пристроях передбачені нагрівальні елементи.

Як часто міняти? Термін придатності

В наших умовах, з огляду на загалом низьку якість палива, змінні елементи системи тонкої очистки слід міняти вже через 20-30 тис. км пробігу. На дизельних двигунах термін служби комплектуючих менше, ніж на бензинових. Періодичність заміни також наводиться в сервісній книжці та рекомендаціях заводу-виробника.

 Ресурс системи грубого очищення складає приблизно 80 тис. км пробігу.

Де придбати паливний фільтр в Україні

Відповідний каталог інтернет - магазину Grease – це відмінний варіант паливний фільтр купити недорого з гарантією якості, здійснивши пошук за унікальним номером (визначеним на ярлику) або іншими параметрами. Звертайтеся!

Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Поле Пароль обов'язкове.
Введіть правильне ім'я довжиною мінімум 1 символ
Введіть правильне прізвище довжиною мінімум 1 символ
Поле E-mail повинне бути корректною електронною адресою.
Пароль повинен містити мінімум 8 символів та бути підтвердженим.
Пароль та підтвердження повинні співпадати.